12


września

Są dobre wieści dla właścicieli niedrogich smartfonów Samsung Galaxy

Po tym, jak Samsung już obiecał dostarczyć swoje wysokiej klasy smartfony z systemem Android 10 na długoterminowe aktualizacje, ta decyzja może wkrótce osiągnąć również tańsze modele.

Podczas gdy obecna obietnica Samsunga ma zastosowanie do urządzeń z systemem Android 10, na przykład, smartfonów z Galaxy S10 lub Galaxy Note 10 na, są teraz raporty z Dalekiego Wschodu, że Koreańczycy Południowi rozważają również dostarczanie aktualizacji dla dalszych modeli na trzy lata. Jak donosi TizenHelp, klient w rozmowie z obsługą Samsung zapytał, jakie aktualizacje dla Galaxy A90 będzie jak.

Przedstawiciel działu wsparcia technicznego firmy Samsung odpowiedział, że firma rozważa obecnie możliwość zaoferowania trzyletniego okresu wsparcia dla modeli Galaxy A z górnej półki cenowej i spoza niej. Firma bada obecnie wymagania sprzętowe i zasoby przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jeśli jednak zostanie podjęta pozytywna decyzja, zostanie ona ogłoszona za pośrednictwem aplikacji Samsung Members.

Samsung: długoterminowe aktualizacje możliwe również dla tabletów klasy high-end.

W artykule stwierdza się ponadto, że Samsung może zechcieć rozszerzyć swoją regulację na wysokiej klasy tablety, które zostały wprowadzone od czasów Galaxy S10. Według TizenHelp, jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ spełniają one jedno niezbędne wymagania sprzętowe.

Strona zakłada ponadto, że w przypadku pozytywnej decyzji Samsung Galaxy A90, Galaxy A80, Galaxy A71 oraz odpowiadające im warianty 5G otrzymają trzyletnie wsparcie.

Komentarze (0)